У результаті лобового зіткнення на Тернопільщині загинув водій легковика (ФОТО)
13 грудня, о 9:20 год., на автодорозі не розминулися «FIAT Ducato» за «ЗАЗ» (пікап). Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Тернопільській області.
У результаті удару, водій «ЗАЗу» загинув на місці події, а кермувальника та пасажира з іншого авто госпіталізували до лікарні.
[gallery ids=«94756,94757»]
На місці події працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясовують причину нещастя. Ускладнює роботу оперативників «каша» на дорозі та погіршення погодних умов.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі