В рф почали застосовувати дрони «Shahed» власного виробництва

Висновки аналітиків

Ворог почав виробляти і застосовувати для атак на Україну власну версію іранських дронів-камікадзе «Shahed». До такого висновку дійшли аналітики незалежної британської дослідницької групи Conflict Armament Research, вивчивши збиті українськими військовими безпілотники.

Аналітики CAR вивчили два безпілотники, які були збиті на півдні України. У доповіді зазначається, що безпілотники виглядали як іранські Shahed-136, проте експерти виявили у них електронні модулі, які рф використовує для будівництва своїх розвідувальних БПЛА.

У CAR вважають, що збиті дрони були зроблені уже в росії, а не в Ірані.

Зазначається, що конструкції корпусу та внутрішні модулі, зокрема, які використовуються для навігації, у цих безпілотників мають значні відмінності від іранських дронів.

У дослідженні наголошується, що ці безпілотники, так само як і іранські «Shahed», майже повністю виготовлені з компонентів, які були зроблені за межами росії.

Аналітики ідентифікували близько 100 компонентів у більш ніж 30 модулях у збитих БПЛА. Їхніми виробниками виявилися 22 компанії із 7 країн, зокрема з рф.

Читайте також: ракетний і дроновий терор зараз на паузі, – ОК «Південь»

CAR дійшов висновку, що ці два БПЛА Geran-2 були виготовлені в російській федерації, а не в Ірані, на основі істотних відмінностей у конструкції планера та внутрішніх блоках, у тому числі для навігації.

Більшість компонентів було випущено фірмами, головні офіси яких розташовані у Китаї, Швейцарії і США, а 12 компонентів виробили вже після повномасштабного вторгнення росії в Україну, встановили дослідники CAR.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль