В РНБО дали чітку відповідь, коли в Україні можливі вибори
Під час війни це зробити вкрай важко

Україні варто проводити вибори тоді, коли закінчаться воєнні дії.
Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв'ю «Радіо Свобода».
«Тому що під час війни проводити вибори – це доволі складна річ. Тому що ще раз наголошую, що це про справедливість», – зазначив він.
Данілов наголосив, що влада діятиме за законом України, за нашою Конституцією.
Читайте також: в РНБО розповіли про майбутні атаки на енергетику та опалювальний сезон.
«Держава має забезпечити голосування усіх без винятку громадян, які мають на це право. А під час війни це зробити вкрай-вкрай важко. Тому ми будемо діяти за законом нашої країни, за нашою Конституцією, і будемо визначати, коли нам проводити вибори згідно з нашим законодавством, а не згідно з бажанням тих чи інших поважних наших партнерів, які вважають, що ми можемо порушувати наші закони. Ні, ми порушувати закони не можемо», – резюмував секретар РНБО.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
Коментарі