В РНБО прокоментували дані про чотири сценарії війни з витоку документів США
Небезпечна річ, невідомо для чого зроблена
Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував появу інформації з «витоку» документів Пентагону про чотири сценарії в повномасштабній війні, які аналізували США, і назвав її «небезпечною» й порадив не звертати на них уваги. Про це він розповів в телемарафону 12 квітня, пише НВ.
За словами Олексія Данілова, це «апокаліптичні» сценарії, які є «вкрай складними» і для того, щоб вони почали втілюватися, мають бути певні обставини.
Данілов наголосив: вони передбачають, що неможливе може стати можливим — «від цього і потрібно відштовхуватися».
«Я не знаю, для чого вони це зробили. Перше — це точно не наш сценарій. Це доволі неприємна річ, коли пишуть про тих чи інших керівників нашої країни. Я не знаю взагалі, для чого це з’явилося. Це дуже небезпечна річ. Я би не хотів проговорювати це питання і радив би всім не звертати на такі сценарії увагу», — сказав секретар РНБО.
Додамо, що напередодні NYT розповіла, що в одному зі «злитих» документів США оцінювали чотири гіпотетичні «несподівані» сценарії й те, як вони можуть вплинути на перебіг розв’язаної Росією повномасштабної війни проти України.
Читайте також: у США назвали потенційні сценарії та тривалість війни в Україні
Серед них: смерть російського диктатора Володимира Путіна та президента України Володимира Зеленського, зміна керівництва в збройних силах РФ та «удар України по Кремлю».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Коментарі