В РНБО прокоментували втрати України та рф у Бахмуті
Порівняли наші та їхні втрати
Починаючи з вересня 2022 року рф втратила у Бахмуті у 7,5 разів більше військових, ніж Україна. Про це повідомив секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов у інтерв’ю італійському виданню Corriere, пише Суспільне
«З 1 вересня, коли Москва почала використовувати засуджених як найманців у Бахмуті, загинуло 22 816 осіб. Наші втрати в 7,5 разів менші. Ми не маємо права здавати наші міста. Без опору вони б перемогли», — сказав Данілов, відповідаючи на запитання, чому Україна так відчайдушно захищала Бахмут.
Зараз ситуація в районі Бахмута стабільна, повідомила 3 червня заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
З міста, де тривали найкривавіші бої продовжують відходити сили ПВК «Вагнер», їх замінюють десантні війська армії РФ.
Сили оборони продовжують контролювати південно-західні околиці міста.
Читайте також: звідки у рф стільки ракет для атак по Україні та яка мета: відповідь експерта
Станом на ранок 4 червня загальні бойові втрати росії з початку повномасштабного наступу на Україну 24 лютого становлять близько 209 940 військовослужбовців.Про це йдеться у повідомленні Генштабу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Одна з країн планує розпочати процес повернення українців додому
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Україна під час перемовин пропонувала назвати частину Донбасу на честь Трампа, - NYT
- На Львівщині СБУ та поліція викрили психіатра, який брав хабарі за встановлення інвалідності
- Зміна влади в Угорщині може пришвидшити вступ України до ЄС
Коментарі