В РНБО розповіли про майбутні атаки на енергетику та опалювальний сезон

Данілов зазначив, що Україна зробить усе, щоб наміри рф провалилися

ФОТО: ілюстративне

Питання щодо опалювального сезону стоїть на контролі. Докладається максимум зусиль для захисту об'єктів енергетики.  Про це секретар РНБО сказав в ефірі «Українського радіо».

 «На найближчому засіданні ставки Верховного головнокомандуючого ми заслухаємо звіт з цього приводу прем’єр-міністра, міністра енергетики, віцепрем’єр-міністра Кубракова та всіх, хто займається цим питанням. Це буде ювілейне засідання ставки, яке відбудеться найближчим часом», – розповів Олексій Данілов.

Україна зробить усе, щоб наміри рф провалилися

За словами Данілова, сьогодні українська енергетична система захищена набагато краще, аніж це було в лютому 2022 року. Крім того, наші фахівці вже мають потужний досвід роботи у надскладних умовах. Слід зважати на те, що в нас велика територія, і захистити все фізичними захисними спорудами вкрай складно.

«Що стосується ППО, то з ранку до вечора займаємося цим питанням для того, щоб максимально збільшити кількість засобів ураження саме протиповітряної оборони. Ми не можемо зараз сказати, що можемо захистити все, а проте все буде набагато краще, ніж це було минулого року», – переконаний секретар РНБО.

На думку Данілова, РФ, безумовно, буде намагатися використовувати енергетичний сектор, щоб «робити» нам нерви. «Але ми робимо все від нас залежне для того, щоб це було мінімізовано», – акцентував секретар РНБО.

Читайте також: раніше Данілов повідомив, чи є примус з боку західних партнерів, до переговорів з рф.

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що планова ремонтна програма на енергетичних об’єктах відбувається згідно з графіком. До наступного опалювального сезону Україна планує додати в енергосистему 1,7 ГВт генеруючих потужностей.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк