В розвідці назвали пріоритетні цілі ракетних ударів рф по Україні

Ворог змінив пріоритети

Фото ілюстративне

Зараз ворог повністю змінив пріоритети в цілях ракетних обстрілів території України. На відміну від минулого року, коли обстрілювали енергосистему, зараз в рф зосередилися на знищенні об’єктів оборонно-промислового комплексу нашої держави.

Про це в інтерв'ю «РБК-Україна» заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

«– На сьогоднішній день основні зусилля російської федерації зосереджені на знищенні наших інфраструктурних об'єктів. Це насамперед об'єкти нашого оборонно-промислового комплексу, штаби, системи управління та окремі підрозділи, які розміщуються на лінії фронту», - повідомив представник ГУР.

Вів відзначи, що ті цілі, які ставить перед собою російська федерація, вона не досягає.

«Наскільки точними є ці удари? Та зброя, яка використовується Росією, зокрема “Кинжали”, є дуже неточними. І, на жаль, від них страждає здебільшого саме цивільне населення» - повідомив Скібіцький.

На питання, чи об'єкти енергетики на сьогодні не є ціллю ударів, Вадим Скібіцький відповів:

« – Те, що вони не наносять удари по цим об'єктам, зовсім не означає, що Російська федерація не слідкує за станом нашої енергетики. Воєнна розвідка чітко знає, що вони провели аналіз для нанесення ударів по нашим енергетичним об'єктам в 2022-2023 році. Росіяни визначили найбільш критичні об'єкти, які можуть бути уражені саме ракетним озброєнням, а також безпілотними літальними апаратами. Противник продовжує регулярно здійснювати космічну зйомку наших енергетичних об'єктів для того, щоб за можливості і якщо це буде їм необхідно, наносити такі удари».

Читайте також: ворог вчергове атакував Україну: наслідки атаки (ФОТО)

Він додав, що загроза енергетичній системі України зберігається.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також