В розвідці попереджають про «складну ситуацію» на фронті (ВІДЕО)

Найближчим часом

Найближчим часом ситуація на фронті в Україні може погіршитися, однак, не критично, армагедону не буде. Про це в інтерв'ю BBC розповів очільник ГУР МО Кирило Буданов, інформує Цензор.НЕТ.

«На нас чекає досить складна ситуація найближчим часом на фронті, але вона не катастрофічна. Це теж треба розуміти. Армагедон не відбудеться, як багато хто зараз починає казати. Але проблеми із середини травня будуть. Це про фронт у тому числі. Росіяни використовуватимуть комплексний підхід... Це буде важкий період. Середина травня, початок червня», - зазначив Буданов.

Повне відео ВВС:

Раніше в ISW повідомили, що війська рф, ймовірно, посилять атаки на фронті, використовуючи час до прибуття військової допомоги із США.

Аналітики в Інституті вивчення війни зазначають, що російські війська можуть посилити атаки ракетами та безпілотниками по об’єктах енергетичної інфраструктури або також бити по транспортній інфраструктурі, щоб обмежити здатність України розподілити живу силу та матеріальні засоби на критичних ділянках фронту.

varta1.com.ua: Новини

Читайте також