В розвідці повідомили про темпи мобілізації в рф
Вони не припиняють проводити мобілізацію
Окупанти рф продовжують проводити мобілізацію на війну проти України. Її темпи зараз становлять понад 20 тисяч осіб на місяць. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, в інтерв'ю «Еспресо».
«Понад 20 тисяч на місяць продовжують залучатись в різний спосіб. Це рекрутинг і серед ув'язнених, і серед боржників, якихось неблагонадійних категорій населення. Про добровольців там не йдеться. Мобілізація строковиків планово триває. Рекрутинг, в тому числі із мотивацією фінансової виплати або, якщо людина не підписує контракт, то якісь санкції обіцяють», - заявив він.
За словами Юсова, російське командування широко практикує «примусове підписання контракту» із колишніми військовослужбовцями.
«Коли начебто викликають на звірку у військкомат, кладуть контракт і в принципі назад людина не виходить, бо інакше йому погрожують вже якимось кримінальним переслідуванням або іншими проблемами в житті. І от так частина опиняється на фронті», - пояснив Юсов.
При цьому він зазначив, що «говорити про мотивацію цих людей, з точки зору ідеології, з точки зору »любові« до їхньої батьківщини не доводиться, особливо, коли мова йде про депресивні регіони».
Крім того, Юсов додав, що Кремль віддає перевагу прихованій мобілізації й уникає масового залучення до бойових дій населення європейської частини РФ.
На початку осені в Генштабі ЗСУ повідомляли, що під час нової хвилі мобілізації Росія хоче призвати від 400 до 700 тисяч солдатів. Вона також може торкнутися Чечні та тимчасово окупованих територій України.
varta1.com.ua: Новини
У ЗСУ розповіли, як їм вдається стримувати лінію фронту
Українські бійці вигадують нові технічні засоби у польових умовах
У ДТП на Хмельниччині травмувалися четверо людей
На Шепетівщині поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди
На Закарпатті в будинку на Святвечір четверо людей отруїлися чадним газом
Постраждалих госпіталізували до лікарні, серед них – двоє неповнолітніх
Найкоментованіше
- У львівському тролейбусі стався конфлікт (ВІДЕО)
- Ексфутболіста збірної України "бусифікував" ТЦК
- У ТЦК уточнили, хто з мобілізованих потрапляє у штурмові підрозділи
- Шмигаль зробив важливу заяву щодо заморожування війни на лінії фронту
- Відійшов у вічність воїн з Львівщини, який з перших днів великої війни пішов добровольцем на фронт
Найчитаніше
- Підтверджено загибель 24-річного Героя зі Львівщини
- "Львівобленерго" опублікувало графік відключень світла на суботу, 14 грудня
- Останній бій прийняв на Курщині: стало відомо про загибель Героя з Львівщини Володимира Таратули
- У Львові трамвай переїхав людину
- Одна з ракет на Львівщині влучила, але не здетонувала, - ОВА
Коментарі