У розвідці повідомили, яка ситуація з ракетами у Росії

Росіяни змінили тактику

Фото ілюстративне

У перші два місяці повномасштабного вторгнення в Україну ракетні обстріли РФ були хаотичними. Згодом, ситуація змінилася. Зараз російські війська вичерпують запаси високоточної зброї.

Про це в ефірі проєкту «Радіо Свобода» «Крим.Реалії» заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, інформує пресцентр Головного Управління Розвідки.

«За нашими даними, якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60 відсотків запасів. По деяким видам, навіть і більше — 70 %. Є відповідні нормативні вимоги по тому пороговому рівню, який необхідно тримати в військах, і щодо тих самих «Іскандерів» цей пороговий рівень майже настав», — зазначив Скібіцький.

За його словами експерта, російська федерація не може поповнювати запаси так само швидко, як Радянський Союз.

"Вони не мають таких потужностей і швидкого виробництва високоточної зброї, тим паче економічні санкції, політичні санкції, які запроваджені проти РФ, не дозволяють зараз активно, широкомасштабно використовувати компоненти іноземного виробництва.

Росіяни змінили тактику застосування такого озброєння. Якщо раніше по об’єкту застосовувалося дві чи чотири ракети, то зараз чітко обирається об’єкт, ціль, це від восьми до 12 ракет різного формату. Або балістичні, або крилаті ракети наземного, або морського, повітряного базування, для того, щоб бути готовим вразити цю ціль. Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння, високоточних боєприпасів у РФ на граничному рівні", — підсумував представник воєнної розвідки України.

Читайте також