В Рудно отруїлися газом жінка та 7-річна дитина
Їх у стані середньої важкості доправили до лікарень.
Вчора, в неділю 24 березня, у приватному житловому будинку в Рудно сталось отруєння чадним газом. Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Львівської міської ради.
«Чадним газом отруїлись 37-річна жінка та 7-річна дівчинка. Їх у стані середньої важкості доправили до лікарень», - йдеться у дописі.
Аварійна бригада Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» припинила подачу газу до будинку.
Статистика від початку року
Загалом від початку 2024 року по місту зафіксували 14 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 40 людей, з них 14 – діти. Причинами цих отруєнь стало недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
Коментарі