У салоні автомобіля «Деу Ланос» виявлено тіло чоловіка без ознак життя (фото) ДОПОВНЕНО
У Яворові поліцейські з’ясовують обставини смерті чоловіка, тіло якого виявили після гасіння пожежі. Відділ комунікації поліції Львівської області нагадує: вчора, 31 січня, близько 17:00 год., до поліції надійшло повідомлення про те, що в гаражі, на вулиці Івана Хрестителя, у Яворові, сталася пожежа. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
За викликом прибули працівники групи реагування та слідчо-оперативна група. Після локалізації пожежі, у салоні автомобіля «Деу Ланос» виявили тіло 48-річного місцевого мешканця, без ознак життя.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Інформація від прес-служби ГУ ДСНС Львівщини: Пожежа виникла в металевому гаражі. До місця виклику негайно виїхали рятувальники 23-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Яворів.
На момент прибуття вогнеборців до місця виклику з’ясувалось що в гаражі горить легковий автомобіль. Також очевидці події повідомили що в автомобілі може бути чоловік. Вогнеборці приступили до проведення робіт з ліквідації пожежі та виявили загиблого власника автівки - чоловіка 1970 року народження.
За допомогою тросу рятувальники відбуксирували автівку з гаража на свіже повітря. О 16:48 пожежу локалізували, та о 17:00 повністю ліквідували. Внаслідок пожежі вогнем знищено автомобіль «Daewoo Lanos», документи, речі домашнього вжитку на площі 4 кв.м. та пошкоджено гараж на площі 10 кв.м.
До ліквідації пожежі залучили 7 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
[gallery link=«file» ids=«103591,103592,103593,103656,103657,103658»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі