В СБУ ніяк не можуть підібрати електронний браслет для нардепа Дубінського і він досі ходить без нього

Нардеп побоюється, що прокурори можуть використати факт відсутності браслета, щоб просити посилити йому запобіжний захід

фото: dsnews

Народний депутат Олександр Дубінський, якому суд призначив запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання із носінням електронного браслета, заявив, що ходить без нього, про це  повідомив Дубінський у Telegram, інформує «Громадське».

10 серпня Печерський райсуд міста Києва зобов'язав Дубінського носити електронний браслет до 8 жовтня у межах справи про поїздку народного депутата до Барселони та можливе підроблення документів.

Сам депутат через тиждень після рішення заявив, що досі ходить без браслета, бо «СБУ не може знайти його». Дубінський зазначив, що отримав попередження від своїх адвокатів про ризики того, що через відсутність браслета депутата можуть звинуватити в порушенні умов запобіжного заходу.

Зранку 17 серпня Дубінський заявив, що прибув до Київського апеляційного суду, де мали розглядати апеляцію на рішення Печерського райсуду. Але засідання перенесли, бо «не змогли знайти матеріали справи».

Читайте також: суд обрав запобіжний захід скандальному Олександру Дубінському.

У Київському апеляційному суді нам повідомили, що судове засідання зняли з розгляду у зв'язку з ненадходженням матеріалів судової справи. Тож засідання перенесли.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий