В столичній стоматологічній клініці помер 7-річний хлопчик: розпочато кримінальне провадження
Зупинка серця хлопчика настала після введення анестезії, а вжиті упродовж двох годин реанімаційні заходи не допомогли
За фактом смерті семирічного хлопчика в столичній стоматологічній клініці розпочато кримінальне провадження. У дитини зупинилося серце після введення йому наркозу на прийомі у лікаря- стоматолога. Про це повідомила Київська міська прокуратура.
Встановлено, що семирічна дитина померла під час отримання стоматологічних послуг в одній з приватних клінік Києва.
Зупинка серця хлопчика настала після введення анестезії. На місці працювала бригада швидкої медичної допомоги, які протягом двох годин намагалися реанімувати хлопчика, на жаль, дитина померла.
Причини смерті та якість наданих пацієнту медичних послуг будуть установлені в ході розслідування.
"У разі вини медичних працівників їм загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років", - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомляли, 5-річний хлопчик помер під час лікування зубів у Львові: лікарці повідомлено про підозру
Досудове розслідування проводять слідчі Святошинського управління поліції ГУ Нацполіції у м.Києві.
varta1.com.ua: Новини
У понеділок запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР: повний перелік
Також 2 прилади у Львові, які на даний час фіксують перевищення встановлених обмежень швидкості руху, додатково будуть фіксувати порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів
"Укрзалізниця" внесла зміни у продажах квитків через збій в IT системі: деталі
Ранкові зміни залізничних кас на вокзалах посилюють додатковими працівниками
Президент підписав закон про збільшення акцизу на тютюнові вироби
Поки що немає інформації про те, що документ підписаний президентом
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі