У столиці двоє чоловіків з ножами кинулись на пасажирів тролейбусу (відео)

дд
дд

Сьогодні, 15 листопада, у Києві патрульним поліцейським довелось втихомирювати чоловіків, які погрожували зброєю пасажирам громадського транспорту. Одному з патрульних навіть довелося дістати табельну зброю. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.


Він розповів, що о 15:30 год., екіпаж моніторингу управління патрульної поліції у місті Києві рухався вулицею Вишгородською.

«Поліцейські зауважують як посеред дороги, просто перед ними, зупиняється тролейбус і з нього швидко вибігають люди. Зрозуміло, що трапилось щось погане і ситуація потребує допомоги патрульних. Наступної миті інспектори вже були біля задніх дверей тролейбуса, через які в салоні побачили бійку — двоє невідомих кидаються на інших пасажирів тролейбусу з ножами. У салоні також знаходяться діти, серед всіх плаче дівчинка та закриває очі руками», — розповідає поліцейський.Нападники, побачивши патрульних, переключили свою увагу на них і почали швидко бігти в їхній бік, тримаючи в руках ножі.

«Згідно ЗУ »Про Національну поліцію”, один з інспекторів дістав табельну вогнепальну зброю та привів її у бойову готовність, адже в ситуації, яка склалася, могли бути підстави для її застосування. Рішучі дії поліцейських змусили нападників відмовитись від різких рухів та агресії як в бік патрульних, так і громадян. Тим часом, інший інспектор та ще двоє небайдужих громадян, яким я дякую за допомогу та їх громадянську позицію, затримали вказаних осіб. За хвилину двоє нападників лежали на землі в кайданках. На місце події викликали слідчих. Осіб затримали", — розповідає працівник поліції.

Медики оглянули усіх учасників події, на щастя, ніхто серйозних травм не отримав.

Після події інспектори дізнались причину конфлікту: двоє невідомих їхали в тролейбусі та голосно лаялися, інші пасажири їм зробили зауваження.

Замість “вибачте” чоловіки дістали ножі та напали на тих, хто їм зробив зауваження.


https://www.facebook.com/Bilosh/videos/10218766265820295/