У столиці відбулися сутички між правоохоронцями та мітингувальниками (фото, відео)

У вівторок, 17 листопада, у центрі Києва мітингувальники, які протестують проти карантину вихідного дня, влаштували штовханину із правоохоронцями. Підприємці протестують через карантин вихідного дня, люди перекрили вулицю Грушевського. Про це повідомляє кореспондент «ТСН» з місця події.
Підприємці-протестувальники перекрили вулицю Грушевського, рух в обох напрямках заблоковано.
Люди обурені неправомірними, на їхній погляд, рішеннями, що приймають органи центральної влади України.
«Ефективність введених обмежень не доведена, а втрати у нас, підприємців, від закриття наших торгівельних точок на вихідні для нас є дуже критичними і ставлять нас на межу закриття», — кажуть ФОПи.
https://youtu.be/8A-GXB7AcXI
Нагадаємо, Кабінет міністрів 11 листопада ухвалив рішення про запровадження в Україні від 14 до 30 листопада жорсткого карантину вихідного дня для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19. Це викликало хвилю невдоволення серед підприємців, які, кажуть, втрачають до 70 відсотків своїх прибутків.
Додамо, що сьогодні 17 листопада, доля карантину вихідного може вирішитися у Верховній Раді: там звітуватиме прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
Коментарі