В Тернополі ідентифікували тіла загиблої 4-річної Софії та її 35-річної матері
25 листопада у Тернополі попрощалися з бабусею Софії, 54-річною Галиною Мацьків, яка загинула також внаслідок ракетного удару
В Тернополі підтвердили загибель в результаті удару 19 листопада 4-річної Софії Попик та її 35-річної матері Тетяни, повідомила депутатка Тернопільської районної ради Світлана Гуменна, передає «Інтерфакс-Україна».
"До останнього сподівались. Софійку шукали, це було маленькою краплиночкою надії. Для усіх… Особливо, для Юлії Юшкевич, родички дівчинки. Саме вона повідомила у поліцію та усіх небайдужих про поширення інформації, щоб максимально швидко встановити місцеперебування дитини", – написала Гуменна в соцмережі Facebook.
Зазначається, що тіло дитини зміг ідентифікувати її батько після того, як воно було знайдено 8 грудня. Тіло матері візуально визначити не вдалося, її загибель була підтверджена аналізом ДНК.
Гуменна нагадала, що 25 листопада у Тернополі попрощалися з бабусею Софії, 54-річною Галиною Мацьків, яка загинула також внаслідок ракетного удару.
Читайте також: У львівській лікарні померла ще одна жертва, яка постраждала внаслідок удару по Тернополю
Як повідомлялося, станом на 9 грудня в Тернополі було відомо про 38 осіб, які загинули внаслідок удару 19 листопада, серед них 8 дітей. Безвісти зниклими вважаються ще 3 дорослих.
varta1.com.ua: Новини
Міндіча хотіли ліквідувати в Ізраїлі, куди він втік з України
Більше деталей Коломойський пообіцяв розповісти уже завтра під час засідання у Печерському суді
Увага! Жителів Львівщини застерігають від купівлі небезпечних для здоров’я людини чашок для напоїв
Споживачам рекомендують утриматися від купівлі цих чашок
Війна забрала життя 27-річного випускника Львівської академії мистецтв Валентина Рябця
У 2024 році Валентин Рябець добровільно вступив до лав Збройних Сил України
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині чоловік застрелив собаку, яка намагалася загризти вівцю: поліція відреагувала
- Затримання громадян представниками ТЦК є прямим порушенням Конституції України, – Лубінець
- Документи щодо гарантій безпеки України готові, - Зеленський
- В Україні мобресурсу залишилось на півтора роки і від "бусифікації" нікуди не дітися - Горбенко
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- У Львові пролунали вибухи
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Родині з Львівщини надійшла звістка про загибель воїна Ігоря Чорного
- У середу Львівщина попрощається з воїном Володимиром Чаусом
Коментарі