В Туреччині українця засудили до 25 років за смертельний наїзд на грабіжників

Українець переслідував злодіїв, які викрали в нього 35 000 євро

Перший вищий кримінальний суд Аланії виніс суворий вирок громадянину України Дмитру Чабану — 25 років позбавлення волі за наїзд на двох грабіжників, які загинули. Українець переслідував злодіїв, які викрали в нього 35 000 євро. Про це повідомляє Hürriyet.

Інцидент стався 10 листопада 2023 року в Анталії. Двоє чоловіків — Мурат О. та Ельнур Б. — на мотоциклі без номерів під’їхали до автомобіля Чабана, направили на нього пістолет і розбили вікно. Після пострілу в авто вони викрали сумку з 35 000 євро.

Чабан почав переслідування і через 300 метрів в’їхав у мотоцикл грабіжників. Обидва зловмисники загинули на місці, а українця одразу затримали.

Суд застосував пом’якшувальну обставину «неправомірне провокування», проте визнав Чабана винним і призначив 25 років ув’язнення.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

І
Іван

а наші мєнти захищатимуть кого завгодно , тільки не українця в Україні.

В
Володимир

Во такі наші "друзі"

Читайте також