В училищі Львова розробили безшумний електротрицикл для військових (ФОТО)

Він може проїхати 80-100 км без дозарядки

ФОТО: ЛМР

Учні та майстри виробничого навчання львівського вищого професійного училища №29 виготовили унікальний безшумний електротрицикл на базі мотоцикла та газонокосарки. Він може проїхати 80-100 км без дозарядки і перевозити легкогабаритний вантаж. Його передали військовим Збройних сил України. Якщо бійці будуть задоволені результатом, фахівці училища будуть шукати фінансову підтримку і робити наступні моделі. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Вище професійне училище №29 Львова активно допомагає захисникам України – готують їжу, ремонтують автомобілі, тощо. Нещодавно виникла ідея розробити тихохідний колісний транспортний засіб на електричному двигуні. Так, впродовж трьох місяців майстри виробничого навчання спільно з учнями училища сконструювали електротрицикл. Він оснащений електродвигуном, коробкою передач та двома акумуляторними батареями. Орієнтовна вартість виготовлення такого транспортного засобу – 80 тисяч гривень.

Цікаво, що у травні цей електротрицикл був презентований на виставці технічної творчості серед закладів професійної освіти і переміг у номінації «Транспортні засоби».

Зараз електротрицикл вже відправили захисникам України, щоб він допомагав їм відвойовувати українську землю.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк