В Україні безкоштовно лікуватимуть хворих на коронавірус

В Україні людей з підозрою на коронавірус та у разі підтвердження інфікування лікуватимуть безкоштовно у комунальних та державних медичних закладах. Про це повідомляє «Громадське».

«Усі люди, які перебувають у наших медичних закладах комунальної та державної власності, отримують лікування безкоштовно. Ліки не є специфічними, не є складними для постачання. Наразі, у закладах охорони здоров’я ліки є», — зазначила міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

Скалецька пояснила, що Всесвітня організація охорони здоров’я щодо грипу та коронавірусу рекомендує симптоматичне лікування: зняття температури, лікування кашлю. Усе це має робитися за рекомендаціями лікаря.

«Прохання — не займатися самолікуванням. Оскільки найбільше проблем виникає тоді, коли людина пізно звернулася, і почалася гостра пневмонія та проблеми з диханням», — закликала очільниця міністерства.

Раніше міністерка охорона здоров’я Зоряна Скалецька зазначила, що зранку, 5 березня, евакуйовані з Китаю громадяни зможуть покинути медичний центр «Нові Санжари», якщо останні результати дослідження на коронавірус виявляться негативними.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  2. Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
  3. Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
  4. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  5. Голова Сумської ОВА заявив, що він не організував нагородження військових

Найчитаніше

  1. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  2. Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
  3. Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
  4. На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим