В Україні діють ДРГ, які говорять українською та мають українські паспорти

Зрадники України працюють на рф

Речник міністерства внутрішніх справ Вадим Денисенко розповів, що в Україні діють члени диверсійно-розвідувальних груп, які володіють українською, а також мають, або мали паспорт громадянина України.  

«Хто ці люди. Зараз змінила тактику Російська Федерація, в основному це люди — колишні громадяни України, які достатньо довго проживали в окупованих Донецьку, Луганську та Криму. І один із головних критеріїв, за яким відбирають цих людей — це, як мінімум, розуміння, і вміння розмовляти українською мовою. Для того, щоб їх було важче сплутати з іншими громадянами України. Тому спочатку ми пам’ятаємо, що в основному це були росіяни, які, навіть теоретично, не могли вимовити деякі слова, які і стали нашим умовним паролем — «паляниця», «Укрзалізниця» і так далі», — сказав Денисенко.

Ціль ДРГ посіяти паніку серед мирного населення і спроби вчинити терористичні акти. 

«Можу сказати, що завдяки дуже серйозній оперативній роботі контррозвідки, поліції, силовиків, на щастя, поки вдається знешкоджувати їх, і, на щастя, про це, що вони могли зробити, ми дізнаємось із новин, а не з життя», — наголосив Денисенко. 

Читайте також