В Україні госпіталізували трьох осіб з підозрою на коронавірус

1579883718-9134
1579883718-9134

Міністерство охорони здоров’я моніторить ситуацію й повідомлятиме про кожен новий випадок захворювання. Про це повідомляє «УНІАН».

Поки невідомо про осіб хворих і за яких обставин вони були госпіталізовані з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох осіб.

Два випадки захворювання на китайський вірус не підтвердили, ще один — досліджують. Про це на брифінгу повідомила міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

«Щодо актуальної інформації. Якщо ми говоримо про те, що сьогодні в Україні ми вже розслідували три випадки підозри на коронавірус. З них двоє були непідтверджені. Зараз ще щодо одного випадку проводиться епідемічне розслідування», — заявила вона.

При цьому Скалецька додала, що «кожен випадок буде розслідуваний і донесений до населення». За її словами, МОЗ повністю моніторить ситуацію й має відповідні порядки реагування.

Про спалах пневмонії невідомого походження у місті Ухань влада Китаю повідомила у кінці грудня 2019 року. Попередньо встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавірусу — 2019-nCoV. Вірус передається від людини до людини. Станом на 10:00 год. за київським часом, закрито 13 китайських міст через смертельний вірус. Наразі відомо про 26 випадків смерті хворих на коронавірус. Загальна кількість заражених перевищила 830.