В Україні готуються до нового обміну полоненими «всіх на всіх»
Новий етап обміну полонених за принципом «всіх на всіх» може відбутися вже цього тижня. Усі, хто повернеться на підконтрольну уряду територію, пройдуть обов’язкову обсервацію. Про це, 12 квітня, повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у коментарі телеканалу «Україна 24».
«Є домовленості про взаємне звільнення, це буде ще один етап звільнення «всіх на всіх». Але щоб це трапилось, я не буду говорити коли саме і кого ми повернемо. Процес дуже важкий, але держава та президент збираються повернути всіх громадян України, які знаходяться на окупованих територіях та в Росії», — повідомила Людмила Денісова.
«Ті люди, які будуть повернуті, звільненні на наступному тижні, я думаю. Вони теж будуть проходити обсервацію за порядком затвердженим Міністерством охорони здоров’я та головним санітарним лікарем», — додала вона.
За її словами, є інформація, що деякі українці, які перебувають в російських в’язницях, зокрема в «Лефортово», мають ознаки COVID-19.
Однак наразі цю інформацію перевіряють.
«Як тільки в мене з’явиться точна інформація, я повідомлю додатково», — додала Денісова.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі