В Україні хочуть на законодавчому рівні зобов'язати громадян носити військовий квиток
У ТЦК і зараз радять українцям носити з собою військовий квиток
У Верховній Раді планують на законодавчому рівні зобов'язати українців носити військовий квиток.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву нардепа, члена комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федора Веніславського.
«Щоб уникнути питань пов'язаних з тим, чи є громадянин військовозобов'язаним, не військовозобов'язаним, може отримати повістку, чи не може отримати повістку, ми передбачаємо, що військовозобов'язані під час воєнного стану повинні мати з собою і документ, що підтверджує особу, і документ, що засвідчує перебування на військовому обліку», - заявив нардеп.
Зазначимо, у територіальних центрах комплектування і зараз радять українцям носити з собою військовий квиток.
Водночас, як зазначають юристи, це не закріплено на рівні закону.
Нагадаємо, в Україні з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів оголошено мобілізацію.
Читайте також: в одній з областей України по-новому вручають повістки.
Зараз у Раді хочуть ухвалити законопроект, який змінив би її порядок. Зокрема, як зазначав нардеп Єгор Чернєв, відповідний документ хочуть внести на розгляд парламенту вже найближчим часом. Для цього законопроект погоджують з військовими.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Штрафи за паркування відтепер відображаються в застосунку "Дія"
Раніше в цифрових сервісах відображалися лише штрафи за порушення ПДР
В українок з’явилася нова фобія: дізнатися на кордоні, що перебуває в розшуку ТЦК і невиїзна
Киянка опинилася в розшуку ТЦК, хоча не ставала на облік
Потяги можуть зупиняти заздалегідь, а пасажирів – евакуйовувати: "Укрзалізниця" змінює правила для пасажирів
"Укрзалізниця" змінює правила через атаки окупантів по пасажирських поїздах
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- У Тернополі бійка між неповнолітніми дівчатами завершилася ножовим пораненням
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- На Донеччині загинув 23-річний Герой зі Львівщини Антон Сорока
Коментарі