В Україні ліквідовано «мобіка», якого відправили воювати з кулею в голові
Довоювався

Мешканка Краснодарського краю РФ Поліна Ванюкова повідомила про смерть свого чоловіка та батька трьох дітей, який спочатку добровільно, а згодом у рамках часткової мобілізації поїхав на війну, щоб вбивати українців.
Федір Ванюков ще у квітні пішов воювати з українцями, уклавши контракт із Міноборони РФ.
Влітку він повернувся у відпустку, як виявилося, з кульовим пораненням голови.
“Федя скаржився на біль голови. МРТ не змогли зробити, сказали, що у голові метал”, — сказала жінка.
У міській клініці у чоловіка діагностували високий тиск, контузію та кулю в голові. Під час лікування він траплявся епілептичні напади.
Коли стан здоров’я у Федора покращився, його викликали до військової частини в Молькіно (ймовірно, йдеться про в/ч 51532, тобто 10-у бригаду спецназу ГРУ) для підписання рапорту про завершення контракту. Комісувати за станом здоров’я його не захотіли.
Оскільки за документами нещодавній контрактник був здоровим, наприкінці вересня йому прийшла повістка у рамках часткової мобілізації.
«За всіма параметрами мій Федя не повинен був повертатися на СВО, але вирішили інакше. Ніколи не забуду слова: «А ти спробуй тепер, доведи, що ця куля прилетіла тобі там, на СВО!»», — написала жінка.
Раніше, у РФ жорстоко побили «мобіка», який відмовився воювати в Україні.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- В Україні судили керівника ТЦК за невиконання плану мобілізації
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який зник безвісти майже рік тому
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
- У Львові судитимуть організовану групу, яка хотіла збути понад 100 тисяч підроблених доларів (ФОТО)
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Микола Костишин
- Увага! У Львові безвісти зник 10-річний хлопчик
Коментарі