В Україні масово перевірять переселенців
Про це оголосив заступник міністра соціальної політики
В Україні внутрішньо переміщених осіб перевірять за місцем їхньої реєстрації і у разі їхньої відсутності соцвиплати будуть припинені. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко в ефірі телемарафону.
Перевірки зумовлені великою кількістю звернень про те, що частина переселенців не перебуває за місцем фактичної реєстрації.
«Ми запроваджуємо систему перевірок за ризик-орієнтованим принципом. Ми хочемо зрозуміти, яким чином виконується норма законодавства стосовно інформування державних органів про переміщення таких осіб», — сказав Музиченко.
Законодавством передбачено те, що внутрішньо переміщені особи повинні інформувати відповідні органи про зміну місця перебування або про повернення до місць постійного проживання.
Статус ВПО втрачають особи, які переміщуються за кордон.
Раніше, у Польщі почали масово перевіряти біженців, які отримують грошові виплати.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Коментарі