В Україні може зрости вартість електроенергії: кого це стосується
Комісія розпочала регуляторну процедуру щодо перегляду граничних цін на відповідних сегментах ринку електричної енергії
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг (НКРЕКП) 1 жовтня розпочала регуляторну процедуру щодо перегляду граничних цін на ринку електроенергії, повідомляє прес-служба регулятора.
Зазначається, що комісія розпочала регуляторну процедуру щодо перегляду граничних цін на відповідних сегментах ринку електричної енергії.
"Перегляд граничних цін на ринку електроенергії зумовлений необхідністю забезпечити умови для комерційного імпорту електричної енергії з країн Європи з метою покриття можливого дефіциту потужності в осінньо-зимовий період під час російських терористичних атак на енергосистему", – йдеться у повідомленні комісії.
Граничні ціни на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку:
- від 00:00 до 07:00 – 5 600 грн/МВт-год;
- від 07:00 до 17:00 та від 23:00 до 24:00 – 6 900 грн/МВт-год;
- від 17:00 до 23:00 – 9 000 грн/МВт-год;
- мінімальна гранична ціна – 10 грн/МВт-год.
Раніше повідомляли: в Україні зросла вартість послуг поштових операторів
Пропонується підвищити граничну ціну в часовий проміжок від 11:00 до 17:00 з нинішніх 5 600 грн до 6 900 грн за МВт-год.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі