В Україні можуть вдвічі збільшити вартість електроенергії

Зараз вартість - 2,64 грн/кВт-год

Вартість електроенергії для побутових споживачів в Україні можуть підняти вдвічі, тариф буде складати трохи менше ніж 6 гривень. Про це інтерв'ю "Телеграфу" розповів народний депутат, член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк.

У такому випадку важливо залишити субсидіювання для тих категорій осіб, які не мають можливості сплачувати таку ціну.

«Держава разом з нашими партнерами мають у такому випадку підставити плече людям! Але ми маємо розуміти, що держава не може дотувати всіх без виключення», – сказав народний депутат.

Лібералізація тарифів дасть двом державним компаніям можливість перестати дотувати населення і за рік акумулювати кошти для початку добудови 3-го та 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС.

Водночас «Укргідроенерго» зможе почати будівництво Канівської ГАЕС потужністю 1000 МВт, вартість якої оцінюється в 1,2 млрд доларів США.

Наразі вартість електрики для населення складає 2,64 грн/кВт-год.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим