В Україні можуть впровадити нові обмеження у Telegram
Месенджер використовується для кібератак, шпигунства та коригування ракетних ударів
Українські чиновники все більше занепокоєні залежністю країни від месенджера Telegram. Його підозрюють у використанні Росією для дезінформації та шпигунства, повідомляє ТСН.
"Згідно з нещодавнім опитуванням, частково проведеним на замовлення уряду США, приблизно 70 відсотків українців використовують Telegram як основне джерело новин", - йдеться в повідомленні.
На секретних зустрічах із кібербезпеки цього року обговорювали можливість нових обмежень на застосунок. За даними розвідки, Telegram використовується для кібератак, шпигунства та коригування ракетних ударів.
Президент України Володимир Зеленський хоч і має Telegram-канал із 700 тисячами підписників, але не встановлює застосунок на свій особистий телефон.
Читайте також: В українських університетах почали забороняти користуватися Telegram для роботи
Водночас у березні чиновники закликали Apple обмежити Telegram через App Store.
"Росія не має і не може мати доступу до інформації користувачів. Telegram завжди був і залишається безпечним для українців та користувачів по всьому світу", - відповіли в Telegram.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі
Зате в інших соцмережах і месенджерах (Х, вацап, фейсбук, вайбер) тотальна та безальтернативна благодать напевно. Як це працює?
Дуров бреше