В Україні можуть вимикати мобільну мережі під час тривоги
Можливо, доцільно в деяких випадках застосовувати зменшення швидкості мобільного інтернету для обмеження роботи іменно БПЛА в режимі FPV
Генеральний штаб не відкидає можливості вимикати мобільну мережу, або значно сповільнювати мобільний інтернет під час тривог. Про це Суспільному повідомило джерело у Генштабі.
Попри те, що нині вистачає заходів, які протидіють застосуванню Росією української мобільної мережі для навігації дронів, у майбутньому ця ситуація може змінитись.
“Сенс в таких заходах – є. Наскільки це потрібно, залежить від конкретної ситуації та умов. Тому, можливо, доцільно в деяких випадках застосовувати зменшення швидкості мобільного інтернету для обмеження роботи іменно БПЛА в режимі FPV", — повідомило джерело із Генштабу.
Проте, це залежить від виду дрону, який використовує армія РФ.
БПЛА без камери не потрібна велика швидкість інтернету, щоб передавати дані, а дронам із камерою — потрібна високошвідкісна передача данних, тому саме для них “є сенс застосовувати обмеження мобільного зв'язку”.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Росія дає два місяці на вихід з Донбасу, - Зеленський
Росіяни говорять про те, що вони за два місяці захоплять Донбас, й тому в України є цей час, щоб вийти з регіону
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі
"Джерело у Генштабі" думає що існує окремо від людей країни світу і всім цим можна "пожертвувати" чи "в бусик". Хоча ідея сама задає питання як коригуються шахеди, але бусифікатори все перетворять на проблеми для людей, а не шахедів.
Це обмеження прав русні і їх підстилок. Я буду скаржитися в Нюрнберзький трибунал
народили... Я в ахує