В Україні не оголошуватимуть тривогу через зліт МіГа, якщо він не становитиме загрози
За умови, якщо буде точна інформація
![](/uploads/media/b7/70/b770048aa80268a46845d188ayz788ac_w640.jpg)
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат повідомив, що в Україні не оголошуватимуть тривогу через МіГ-31К, якщо буде точна інформація, що він не становить загрози. Про це він розповів в ефірі телемарафону.
«Повітряні сили і надалі інформуватимуть про загрозу через МіГи і надавати цю інформацію оперативному черговому ДСНС в Києві, який, власне, і запускає систему оповіщення. Водночас керівництво держави доручило профільним міністерствам та відомствам розробити рішення щодо реагування на польоти МіГ-31К. Яким буде це рішення – не берусь казати. Ми ж і надалі будемо інформувати про загрозу», - сказав речник ПС.
Він наголосив, що партнери країн НАТО намагаються якомога швидше й якомога повніше інформувати Київ про той чи інший проліт МіГ-31К.
«Плюс є наша розвідка. Але не завжди є інформація, з ракетою він летить чи без, чи це просто переліт, чи це бойовий виліт, чи просто тренувальний політ», - повідомив Ігнат.
Він наголосив, що якщо є точна інформація, що МіГ-31К не становить загрози – тоді не буде оголошуватись тривога.
Нагадаємо, раніше у ЗСУ повідомляли, що схема оповіщення населення про ракетну небезпеку не зміниться, оскільки МіГ-31 іноді злітає з ракетою, іноді – без неї, але дуже часто інформація щодо присутності ракети на борту залишається невідомою.
![](/uploads/media/d8/dd/d8dd0162968012321f2f064fc9ae43b0_w640.jpg)
Суд покарав матір, чий малолітній син курив електронну сигарету у львівській школі
Штрафом
![](/uploads/media/c2/ce/c2ceb4034a9b7a458f83091cf1b7f2b6_w640.jpg)
У Повітряних силах пояснили, як ворожі «Шахеди» обходять ППО та чому їх складно збивати
На радіолокаційних системах їх так само видно, як і ракети
![](/uploads/media/a8/8d/a88d9a6833054d74b8ecc7f6a2373532_w320.jpg)
Перший на шляху до розблокування кордону: відкрито один із пунктів пропуску для фур
Для порожніх вантажівок