В Україні не оголошуватимуть тривогу через зліт МіГа, якщо він не становитиме загрози

За умови, якщо буде точна інформація

ФОТО: ілюстративне

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат повідомив, що в Україні не оголошуватимуть тривогу через МіГ-31К, якщо буде точна інформація, що він не становить загрози. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

«Повітряні сили і надалі інформуватимуть про загрозу через МіГи і надавати цю інформацію оперативному черговому ДСНС в Києві, який, власне, і запускає систему оповіщення. Водночас керівництво держави доручило профільним міністерствам та відомствам розробити рішення щодо реагування на польоти МіГ-31К. Яким буде це рішення – не берусь казати. Ми ж і надалі будемо інформувати про загрозу», - сказав речник ПС.

Він наголосив, що партнери країн НАТО намагаються якомога швидше й якомога повніше інформувати Київ про той чи інший проліт МіГ-31К. 

«Плюс є наша розвідка. Але не завжди є інформація, з ракетою він летить чи без, чи це просто переліт, чи це бойовий виліт, чи просто тренувальний політ», - повідомив Ігнат.

Він наголосив, що якщо є точна інформація, що МіГ-31К не становить загрози – тоді не буде оголошуватись тривога.

Нагадаємо, раніше у ЗСУ повідомляли, що схема оповіщення населення про ракетну небезпеку не зміниться, оскільки МіГ-31 іноді злітає з ракетою, іноді – без неї, але дуже часто інформація щодо присутності ракети на борту залишається невідомою.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також