В Україні перевірятимуть всіх військкомів
Через скандал з одеситом Борисовим
В Україні збираються перевірити всіх військкомів через скандал з одеським військкомом Євгеном Борисовим, у якого знайшли маєток в Іспанії та дорогі авто. Відповідне рішення ініціював очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.
«Подивився розслідування Михайла Ткача про військкома. У мене просто відняло мову», - написав він у своєму телеграмі.
Внаслідок цього Арахамія як член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціював розгляд цього випадку, підготував звернення до правоохоронних органів і взяв під особистий депутатський контроль хід розслідування.
Читайте також: брат водія скандального одеського військкома виїхав до Іспанії як особа з інвалідністю.
«Паралельно ініціюю звернення до уповноважених органів, щоби провести аналогічні перевірки стосовно військкомів усіх областей. Просто в шоці від цинізму того, що відбувається», - наголосив Арахамія.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі