В Україні подорожчає виготовлення внутрішніх і закордонних паспортів
Найближчим часом вартість послуг з виготовлення цивільних і закордонних паспортів в Україні зросте. На своєму засіданні, 24 квітня, Уряд затвердив нову тарифну сітку на відповідні послуги. Про це повідомляє видання «ubr.ua».
Спочатку зміни повинні були вступити в силу з 1 травня, проте в останній момент дату змістили на 1 липня 2019 року.
Ініціював підвищення цін міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в пояснювальній записці вказує, що в 2017 році витрати міграційної служби (ДМС) зросли до 736 млн грн. Проти 463 млн грн роком раніше. А собівартість послуг піднялася на 44,2 %.
При цьому інфляція в країні знижується, а середні зарплати ростуть. А значить, вважають чиновники, значної шкоди бюджету українських сімей підвищення розцінок на завдасть. До того ж це дозволить підвищити надходження від надання відповідних послуг на 278 млн грн. З яких 194 млн грн підуть до загальних фондів місцевих бюджетів.
Уряд підвищив вартість послуг ГМС з видачі цивільних паспортів у разі їх заміни або втрати (перший раз паспорт громадянину буде видаватися безкоштовно). А також піднялись розцінки на закордонні паспорти, посвідки на проживання, проїзні документи і ряд інших посвідчень. В результаті вартість послуг зросте вже цього літа:
Плата за видачу паспорта при заміні документа, в разі втрати тепер становиттиме:
У термін до 20 днів: з 87 до 126 грн.
У термін до 10 днів: з 174 до 252 грн.
Плата за оформлення закордонного паспорта (у тому числі в разі втрати):
У термін до 20 днів: з 253 до 352 грн.
У термін до 7 днів: з 506 до 704 грн.
У термін до 3 днів: з 506 до 704 грн.
Відзначимо, що зазначені ціни є лише частиною загальної вартості оформлення паспорта. Крім цього, людині ще потрібно оплатити вартість самого бланка, а також послуги центру, що оформляє документ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі