В Україні понад 80 % померлих з COVID-19 мали супутні хвороби

Понад 80 % смертей стались саме через супутні захворювання. Про це повідомляє «ТСН».

Станом на ранок 12 квітня, випадки смертей від коронавірусу зареєстровані вже у 18 областях України. У віковій структурі переважають люди віком 50+ — це 85,5 % смертей. Про це під час щоденного брифінгу розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

МОЗ зазначає, що найбільше смертей у віковій групі 60+, яка є групою підвищеного ризику. На цю групу доводиться 65 % серед усіх, хто помер, маючи захворювання на коронавірусну хворобу.

«Аналізуючи динаміку смертності, 82 % померлих мали супутні захворювання, зокрема серцево-судинні, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок і легень, у деяких осіб були поєднані ці захворювання. Все це, після приєднання до хронічних хвороб коронавірусної хвороби, призводить до того, що ми відмічаємо ускладнення, які несумісні з життям», — зазначив Ляшко.

Найбільша кількість випадків смертей зафіксована у Івано-Франківській області.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті