В Україні посилюють відповідальність за фальсифікацію ліків
Відтепер за підробку лікарських препаратів можна потрапити за ґрати щонайменше на п’ять років. Про це повідомляє ZN.UA.
Законопроект № 1152-1 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обігу фальсифікованих лікарських засобів» переданий на підпис президенту України Володимиру Зеленському.
Останній етап проходження документа — переданий на підпис президенту. Проект закону 15 листопада схвалив голова ВРУ Дмитро Разумков.
Нагадаємо, 12 листопада Верховна Рада впровадила кримінальну відповідальність за фальсифікацію лікарських засобів. За законопроект № 1152-1 у другому читанні «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів» на засіданні у вівторок проголосували 363 народних депутати.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі