В Україні повернуть непланові податкові перевірки
Коли чекати перевірок
В Кабміні мають намір повернути податкові перевірки в Україні – там уже затвердили відповідний законопроєкт. Йдеться при цьому як про планові, так і про непланові перевірки. Очікується, що вони поновляться вже з 1 жовтня.
Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Він нагадав: скасовано перевірки були у зв'язку з воєнним станом. І спочатку планувалося, що вони не проводитимуться до скасування або воєнного або надзвичайного стану.
«Законопроект пропонує з 1 жовтня 2023 року відновити проведення документальних (планових та позапланових) податкових перевірок. Перевірки під час дії воєнного стану проводитимуться за наявності безпечних умов для їх проведення», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Опустелювання півдня України внаслідок осушення Каховського водосховища
«Податковий маяк» – один із 19 структурних маяків, передбачених угодою України з МВФ про розширене фінансування.
Причина, за словами нардепа від «Голосу» Ярослава Железняка, у неузгодженій заміні тексту документа щодо податкових перевірок. Зокрема, наголосив депутат:
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі