В Україні продовжено воєнний стан і загальну мобілізацію до 9 листопада
Зеленський підписав законопроєкти про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкти про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів, тобто до 9 листопада.
Про це свідчать картки законопроєктів на сайті Ради, інформує «Еспресо».
Зазначається, що законопроєкти 3892-ІХ і 3891-ІХ було повернуто з підписом президента 7 серпня 2024 року.
Воєнний стан — це особливий правовий режим, який запроваджують у країні або в окремих її місцевостях у випадку збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, її територіальній цілісності. Уперше його було запроваджено з 05:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Потім його неодноразово продовжували.
Читайте також: у Раді прокоментували «силову» мобілізацію.
Востаннє, 9 травня, Зеленський підписав законопроєкти про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів, тобто до 11 серпня.
varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Мешканцю Львівщини, який застрелив собаку, повідомлено про підозру
- Пригрозив розкрити деталі про сьогоднішню атаку: мер Конотопа закликав голову Сумської ОВА піти у відставку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Юрій Марець
Коментарі