В Україні припинили видавати посвідчення водія
Станом на 6 серпня, сервісні центри МВС призупинили видавання посвідчень водія та низку інших операцій, через перебої у роботі електронної системи відомства.
Про це йдеться у повідомленні МВС України, у «Facebook».
Зазначається, що Національна автоматизована інформаційна система працює з перебоями.
У зв’язку з цим, сервісні центри тимчасово заморозили видавання водійських посвідчень, а також їхній обмін та заміну. Крім того, правоохоронці не видають свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.
У повідомленні йдеться, що Сервісні центри МВС відновлять обслуговування клієнтів у звичному режимі щойно роботу електронної системи буде налагоджено.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі