В Україні радять приготуватися Москві та Санкт-Петербургу
Постраждають великі російські міста
Подальша ескалація може призвести до того, що постраждають навіть «зніжені» жителі великих міст РФ, як Москва і Санкт-Петербург. Про це заявив радник глави офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю блогеру Майклу Накі.
«Офіційно підтверджую, внутрішня ескалація війни в Росії неминуча. І будуть наноситися різні удари по різних цілях. Чому, ким і навіщо - це вже інше питання, і ми не можемо його сьогодні обговорювати. У нас є недолік публічної інформації», - сказав він.
Збройні Сили України не б'ють по Росії, але росіяни навіть великих міст можуть відчути на собі війну.
«Логіка війни і ескалація війни на внутрішньому ринку Росії буде неминучою. У тому числі схильні будуть такі зніжені і ледачі міста, як Москва, Петербуг, Єкатеринбуг і так далі, які думають, що живуть десь в іншій реальності», - пояснив чиновник.
Також, росіяни готуються до потужного наступу.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі