В Україні російські війська застосовують чеченську техніку, — британська розвідка

Британська розвідка вважає, що швидше за все це є спробою зламати український моральний дух.

Фото dsnews

Ворожі війська Російської Федерації вирішили розпочати масовані обстріли населених пунктів України, зокрема Харкова, Чернігова та Маріуполя, через жорсткий опір українських сил. Вони вдаються до тактики, яку раніше застосовували під час війн у Чечні та Сирії. Про це йдеться у розвідувальному звіті Міністерства оборони Великої Британії, повідомляє «The Guardian».

«Масштаби та сила українського опору продовжують дивувати Росію. У відповідь вона завдала ударів по населених пунктах у кількох місцях, включаючи Харків, Чернігів та Маріуполь», — йдеться у повідомленні.

Як відзначають аналітики, Росія вдавалося до аналогічної тактики застосовувалася у Чечні 1999 р. та Сирії у 2016 р., вдаючись при цьому як до повітряних, так і наземних ударів.

Британська розвідка вважає, що швидше за все це є спробою зламати український моральний дух.

Кремль, до речі, неодноразово заперечував, що завдає ударів по цивільних районах.

Окрім того, розвідка дійшла висновку, що Росія намагається приховати бензовози, маскуючи їх під звичайні машини підтримки. За даними британської сторони, паливні колони продовжують атакувати українські сили, що суттєво сповільнює просування російських військ.

Додамо, що Україна сьогодні  зустріла добровольців Королівської морської піхоти Великої Британії.

Читайте також