В Україні розпочалася реєстрація на ЗНО-2020
Сьогодні, 3 лютого, розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.
В Україні очікують понад 346 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.
Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом, ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів.
На запит учасників завдання сертифікаційних робіт з шістьох навчальних предметів перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
Докладна інформація про процедуру реєстрації — «Процедура реєстрації».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
Коментарі