В Україні шикуються черги до військкоматів (ФОТО, ВІДЕО)
Чоловіки різного віку
У Києві у вівторок, 22 лютого, біля військкомату в Солом’янському районі Києва утворилася велика черга з чоловіків. За словами чергового, проходить «мобілізація у зв’язку з війною». Про це повідомила киянка Людмила Янкіна у «Facebook», інформує «ТСН».
«Ситуація під військкоматом. Людей дуже багато. Слова чергового «мобілізація у зв’язку з війною»», — написала жінка.
Під військовим комісаріатом Солом’янського району зібралося біля сотні чоловіків різного віку. Більшість — середнього віку, які готові йти воювати за волю України. Втім, на відео видно і молодь, яким також небайдужа доля країни.
varta1.com.ua: Новини
Шампуні для волосся – основні різновиди та де обрати
Догляд за волоссям має не менше значення, аніж, приміром, за тілом чи ротовою порожниною. Саме тому важливо використовувати якісні та, що головне, підхожі шампуні. І таких засобів, на щастя, є вдосталь. Зостається тільки правильно обрати.
Українським чоловікам за кордоном планують скасувати умову наявності ВОД для видачі паспорта
Чернишов підкреслив, що сьогоднішня заборона не працює на повернення чоловіків
Українським поліцейським підвищать зарплати
Посадовий оклад поліцейського має бути не менше 30 280 грн
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі