В Україні спростували фейк щодо мобілізації жінок
Російська пропаганда

Російська пропаганда поширює фейки про те, що найближчим часом в Україні почнуть мобілізувати жінок.
Інформацію спростовує Центр протидії дезінформації (ЦПД).
Наразі служба для жінок – тільки добровільна. При цьому у Верховній Раді тривають дискусії щодо змін законодавства про мобілізацію, демобілізацію та призов на строкову службу. І під час таких обговорень окремі депутати можуть висловлювати власне бачення та пропозиції, що, як наголошують у ЦПД, нормально для демократичної країни.
Читайте також: Біля кордону з Румунією затримано авто з трьома ухилянтами
«Результатом цих дискусій має стати законопроєкт, у якому будуть враховані інтереси як держави та Збройних сил, так і громадян», – сказано в повідомленні.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- Викриття розкрадання 4 млн грн: гроші були виділені на будівництво корпусу “Охматдиту” у Львові
- У понеділок запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР: повний перелік
Найчитаніше
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Кузь
- Отримала ускладнення після грипу: у Львівському районі померла десятикласниця
- Жорстоке побиття дівчини у Львові: поліція встановила особу неповнолітньої нападниці (ВІДЕО)
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- У понеділок запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР: повний перелік
Коментарі