В Україні стартував новий етап програми пільгової іпотеки
Хто тепер зможе подати заявки
Відсьогодні, 1 серпня, набувають чинності зміни, які розширюють дію програми доступного іпотечного кредитування «єОселя». Тепер подати заявку на участь у програмі можуть усі громадяни, які не мають власного житла, більшого за нормативну площу, про що під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Позика буде видаватися під пільгові 7%, важлива програма для людей і для відновлення нашої економіки», - зазначив прем’єр.
Як додали в Міністерстві економіки, програма орієнтована на первинний ринок нерухомості, щоб досягти максимального мультиплікативного ефекту для зростання української економіки.
«Квартиру можна обрати у будинку не старшому трьох років або у будинку, що зводиться акредитованим банком-партнером забудовником. Вимоги щодо нормативної площі та граничної вартості при цьому зберігаються: не більше 52,5 кв.м на одного плюс 21 кв.м. на кожного наступного члена сімʼї», - зазначили в Мінекономіки.
Наразі в програмі беруть участь п’ять банків-партнерів: «Ощадбанк», «Приватбанк», «Укргазбанк», «Глобус банк» та «Sky Bank». Від початку роботи «єОселі» вони видали понад 3 млрд грн кредитів. Завдяки цьому більш, ніж 2,2 тисячі українських родин вже придбали власне житло.
Умови участі для військовослужбовців, силовиків, медиків, педагогів та науковців при цьому залишаються незмінними – вони можуть отримати пільгову іпотеку під 3% річних.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі