В Україні створять онлайн платформу Е-ветеран

У Мінветеранів обговорили створення реєстру та он-лайн платформи Е-ветеран. Про це інформує Мінветеранів.

Під час зустрічі очільниці Мінветеранів Оксани Коляди із тимчасово уповноваженим у справах США в Україні Джозефом Пеннінгтоном та представниками міжнародної організації IREX, яка реалізує проєкт для ветеранів в Україні за підтримки Державного департаменту США, обговорили основні напрмяки діяльності Міністерства, зокрема створення Єдиного реєстру ветеранів.

«Реєстр дасть нам розуміння не просто кількості ветеранів, але й їхніх потреб стосовно медичного, психологічного, соціального забезпечення, потреб щодо реабілітації, перепрофорієнтації, тощо. Таким чином, ми зможемо точно визначати потреби, в тому числі і по регіонах, та робити відповідні дії для їх задоволення», — розповіла очільниця Мінветеранів Оксана Коляда.

Створенням Єдиного державного реєстру для Мінветеранів займається організація IREX, яка вже розробила тайм лайн по виконанню етапів реалізації реєстру.

Джозеф Пеннінгтон в свою чергу наголосив на важливості створення такого реєстру. А також підтримав створення он-лайн платформи Е-ветеран для максимально легкого і швидкого надання будь-яких сервісів.

«Е-ветеран дозволить кожному ветерану отримувати послуги через інтернет, зокрема замовляти ті чи інші посвідки, не стоячи в чергах по кабінетах. Особливо важливо це для тих, хто мешкає у віддалених містечках та селах і не має можливості їздити в установи та збирати документи. Крім того он-лайн ресурс допоможе мінімізувати процес спілкування з чиновниками, уникнути людського фактора», — зауважила Оксана Гаврилюк.

Під час зустрічі також обговорили основні плани Міністерства, зокрема масштабування пілотного проєкту Ветеранські простори, аби ці фронт-офіси відомства запрацювали в кожному регіоні країни, та центри реабілітації ветеранів.

Окремо зупинились на питанні необхідності прийняття нового закону про ветеранів війни, проєкт якого Мінветеранів вже розробило і готує до реєстрації у ВРУ.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю