В Україні створюють систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» (відео)
У разі ДТП, щоб звернутися до служб екстреної допомоги не потрібно буде телефонувати за різними номерами телефонів

В Україні створюють систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112».
Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України у «Facebook».
«Це одне із євроінтергаційних зобов’язань нашої держави у рамках угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Верховна Рада Україна у першому читання прийняла відповідний законопроєкт», — повідомили у МВС України.
Зазначається, що на лінію «112» зможуть звертатися за допомогою також люди, які не володіють державною мовою.
«Заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий розповів, що тепер, у разі ДТП, щоб звернутися до служб екстреної допомоги не потрібно буде телефонувати за різними номерами телефонів, такими, як «101», «102» чи «103» достатньо буде набрати єдиний номер «112»», — кажуть у МВС України.

varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
- У Львові судитимуть організовану групу, яка хотіла збути понад 100 тисяч підроблених доларів (ФОТО)
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Микола Костишин
- У неділю Львівщина зустріне на щиті Героя Юрія Ляховича
Коментарі