В Україні суд виніс вирок адміністратору Telegram-каналу про місця роздачі повісток

Чим закінчився розгляд справи

Фото ілюстративне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області виніс вирок Володимиру Пастернаку, який створив Telegram-каналу про місця роздачі повісток у Коломийському районі. Про це пише zaxid.net

Чоловіка визнали винним у перешкоджанні діяльності ЗСУ та інших військових формувань, та призначили п’ять років тюрми, однак звільнили від відбування покарання з дворічним іспитовим терміном.

У вироку суду вказано, що Володимир Пастернак у липні 2022 року, перебуваючи у Коломиї, створив та адміністрував Telegram-канал, де публікував інформацію про місця вручення повісток у Коломийському районі.

У цьому ж каналі також рекламували аналогічні Telegram-канали з інших регіонів.

Володимира Пастернака обвинувачували у перешкоджанні діяльності ЗСУ та інших військових формувань.

 На думку правоохоронців, незважаючи на те, що інформація про вручення повісток поширювалась не лише обвинуваченим, діяльність Telegram-каналу була можлива через його злочинний умисел.

Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості з прокурором. Справу розглянув суд, який визнав Володимира Пастернака винним у перешкоджанні діяльності ЗСУ та інших військових формувань, призначивши йому п’ять років тюрми, однак суд звільнив його від відбуття покарання з дворічним іспитовим терміном.

Читайте також: Суд покарав жителя Львівщини за ухилення від військового призову

На вирок може бути подана апеляція.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена