В Україні судять ще одного російського окупанта, який з танку обстрілював будинок у Чернігові
Свою провину підсудний визнав
Танкіст Михайло Куліков, який з танку обстрілював новобудову у Чернігові, визнав у суді свою провину. Засідання пройшло сьогодні, 30 червня, у Деснянському районному суді. Про це повідомляє «Суспільне».
Суддя на засіданні запитав в Кулікова, чи визнає той свою провину.
«Визнаєте? — Так».
Додамо, що 24 червня розпочався розгляд справи полоненого росіянина Михайла Кулікова, який з танку обстрілював новобудову у Чернігові. Це сталося 26 лютого. Куліков разом із командиром танкового батальйону Леонідом Щьоткіним їхали Кільцевою в напрямку Олександрівки. У повідомленні про підозру йдеться, що Куліков отримав наказ розвернути башту танку та вистрілити по житловому багатоповерховому будинку. Цей наказ він виконав.
Тоді ніхто не загинув і не травмувався, а танк, де був Куліков та командир його батальйону Леонід Щьоткін, підбили українські військові. Щьоткіна вже обміняли, а Куліков постав перед українським правосуддям.
Михайлу Кулікову загрожує від 8 до 12 років за ґратами за статтею про військовий злочин.
Розгляд справи продовжать 19 липня.
Нагадаємо, раніше російський військовий, який убив цивільного на Сумщині, отримав вирок суду
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі