В Україні трагічно загинув воїн з Великої Британії

Військовий був поранений, коли спостерігав за випробуваннями українськими силами нових оборонних можливостей

В Україні помер військовий збройних сил Великої Британії, який отримав поранення під час спостереження за випробуваннями оборонної системи. Про це повідомило міноборони Британії.

"З глибоким жалем ми змушені повідомити, що член збройних сил Об'єднаного Королівства помер в Україні вранці, 9 грудня", – написало відомство.

Військовий був поранений, коли спостерігав за випробуваннями українськими силами нових оборонних можливостей, здаля від лінії фронту.

Співчуття висловили британські міністр оборони Джон Гілі та премʼєр-міністр Кір Стармер.

"Мої найглибші співчуття родині члена наших збройних сил, який, на жаль, сьогодні втратив життя. Його служба та жертви ніколи не будуть забуті", – написав Стармер.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також