В Україні тимчасово заборонили серію популярного фізрозчину
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила одну серію розчину для інфузій «Натрію Хлорид». Це рішення прийняли у понеділок, 5 серпня, пише «24tv.ua».
Держлікслужба тимчасово заборонила серію 1510519 лікарського засобу «Натрію Хлорид» розчин для інфузій, 9 мг/мл по 200 мл у пляшках. Виробником препарату є фірми «Новофарм-Біосинтез», Україна:
Встановили заборону, через випадок непередбаченої групової побічної реакції на зазначену серію.
Препарат призначений для поповнення нестачі рідини в організмі та у комплексі заходів інтенсивної терапії; як розчинник інших сумісних лікарських засобів. Його також місцево застосовують для промивання ран, слизової оболонки носа, а також для катетерів і систем для трансфузії.
Додамо, що це вже не перший випадок заборони серії препарату зазначеного виробника. Раніше під заборону потрапив розчин для для інфузій «Натрію Хлорид» серії 840418.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі